Opinie o Nas

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

telefon: 801 011 963

komórki: (22) 228 21 44

Pn-Pt: 9:00-18:00

e-mail: sklep@panmajster.pl

Bestsellery

Zestaw skrzynek Rigid Keter Zestaw skrzynek Rigid Keter Cena:699,00 zł Cena:558,99 złPromocja


Skrzynia Gear 33,8l 22'' Skrzynia Gear 33,8l 22'' Cena:99,00 zł Cena:85,00 złPromocja

Newsletter

Newsletter

Infolinia: 801 011 963, (22) 228 21 44 / e-mail: sklep@panmajster.pl

U nas zakupy na raty. Żagiel usługi finansowe.

platnosci

Rzetelna firmaikona facebooka

Drabiny przegubowe

Wielozadaniowe drabiny przegubowe są wysoko cenionym wyposażeniem w zastosowaniach profesjonalnych. Dzięki specjalnej konstrukcji i zastosowaniu połączeń przesuwnych i przegubowych możliwe jest nadawanie drabinie tego typu różnych form i wykorzystywanie w pracach na różnych wysokościach. Drabiny przegubowe mogą być użytkowane jako przystawne do prac na największych wysokościach, jako rozstawne jedno i dwustronne, a także jako platformy pozwalające na zwiększenie szerokości zasięgu pracownika.

 

Ze względu na to, że drabiny przegubowe przeznaczone są do zastosowań profesjonalnych, spełniają wszystkie najbardziej surowe normy bezpieczeństwa i jakości.  Ruchome połączenia wykonane są ze stali ocynkowanej. Aluminiowe, szerokie i sztywne profile chronione są przed przecieraniem dzięki zastosowaniu poliamidowych okładzin. Ryflowane stopnie minimalizują ryzyko poślizgnięcia. Pomimo dużych rozmiarów drabiny przegubowe są łatwe w obsłudze i transporcie.

Sortuj wg ▲ Nazwa produktu | Cena

Sklep internetowy - Drabiny przegubowe - tanie zakupy na raty - dostawa cała Polska - Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań i inne . Tanie Drabiny przegubowe od producenta - sprawdź promocje i wyprzedaże, zobacz zdjęcia, czytaj opisy i opinie.


Sklep jest w trybie podglądu