Opinie o Nas

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

telefon: 801 011 963

komórki: (22) 228 21 44

Pn-Pt: 9:00-18:00

e-mail: sklep@panmajster.pl

Bestsellery

Pojemnik na odpady 120l ESE Pojemnik na odpady 120l ESE Cena:135,00 zł Cena:104,00 złPromocja


Skrzynka narzędziowa Rigid Skrzynka narzędziowa Rigid Cena:181,90 zł Cena:145,00 złPromocja

Newsletter

Newsletter

Infolinia: 801 011 963, (22) 228 21 44 / e-mail: sklep@panmajster.pl

U nas zakupy na raty. Żagiel usługi finansowe.

platnosci

Rzetelna firmaikona facebooka

Artykuły

schody strychowe, segmentWybierając schody strychowe, czy schody na poddasze - zasadniczym pytaniem jakie musimy sobie zadać, jest to, czy nasze poddasze z założenia będzie użytkowe czy nieużytkowe. Kolejną kwestią wpływającą w sposób zasadniczy na nasz wybór jest fakt, czy strych jest ocieplony oraz jak często będziemy z niego korzystać? 

czytaj całość »

pojemniki na piasek i sól Gdy tylko zazielenią się drzewa a na zewnątrz robi się ciepło i sucho zapominamy o wszystkich niedogodnościach związanych z zimą. Tymczasem za parę miesięcy zima powróci za wraz z nią niskie temperatury, deszcz ze śniegiem i oblodzone nawierzchnie. Może lepiej wyciągnąć wnioski z zeszłorocznych doświadczeń i już teraz pomyśleć o zakupie odpowiednich narzędzi i środków, które ułatwią nam nierówną walkę z kapryśną naturą. Tym bardziej, że dokonując zakupów poza sezonem mamy większy wybór i co miłe, możemy kupić wiele po okazyjnej, posezonowej cenie.

 

W naszym klimacie w walce ze śliskimi, oblodzonymi powierzchniami podjazdów, chodników czy schodów, najlepiej sprawdzają się stare wypróbowane sposoby, takie jak mieszanka piasku i soli. Są one powszechnie stosowane w naszym regionie nie tylko przez służby miejskie, ale też przez osoby prywatne. Jak każde rozwiązanie ma ono swoje plusy i minusy. Do plusów zaliczyć można powszechny dostęp do tych składników oraz ich niską cenę. Minusem jest konieczność zmagazynowania znacznych ilości tej mieszaniny w dogodnej dla użytkownika lokalizacji, jej ciężar i warunki, w jakich musi być składowana. Mieszanka piasku i soli skutecznie ogranicza śliskość nawierzchni, tylko wówczas, gdy zabezpieczymy ją przed wilgocią. Wygodnym sposobem składowania tych preparatów są specjalne pojemniki. W zależności do potrzeb można je kupić albo wynająć. 

czytaj całość »

wózek platformowyWybór wózka platformowego wymaga dokładnego przemyślenia, ponieważ należy pamiętać, że taki sprzęt będzie nam służył parę lat. Jakimi kryteriami powinniśmy się, więc kierować przy jego wyborze? Musimy najpierw sprecyzować swoje oczekiwania, określić potrzeby i dobrać wózek transportowy najlepiej dostosowany rodzaju prowadzonej przez nas działalności gospodarczej.

 Najpierw odpowiedzmy sobie na pytanie; czym są wózki platformowe i do czego służą?

Używane w różnego rodzaju magazynach wózki transportowe, mają za zadanie ułatwić pracownikom wygodny transport towarów na terenie magazynu, hali produkcyjnej czy sklepu.

czytaj całość »

drabina aluminiowa przystawnaMycie okien, zmiana firan czy drobne remonty czy naprawy w domu, byłyby niemożliwe do wykonania bez tego zwykłego narzędzia. Stosowana jest zarówno przez amatorów, jak i przez profesjonalistów. Drabina stanowi podstawowe wyposażenie wozów strażackich, ekip budowlano-remontowych, jest też niezbędna przy montażu reklam i przy wielu innych pracach

czytaj całość »

JRegał metalowy Helios 17ak ważne, ze względów estetycznych i organizacyjnych, jest uporządkowanie przedmiotów, nikomu nie trzeba tłumaczyć. Do tego celu służą szafy, drewniane czy metalowe regały oraz różnego rodzaju pojemniki.

czytaj całość »

Alkomat AL 6000

Alkomat, jest urządzeniem pomiarowym, pozwalającym ustalić poziom alkoholu w wydychanym przez nas powietrzu. Taki pomiar pozwala w przybliżeniu określić, jaka jest zawartość alkoholu w organizmie człowieka.

czytaj całość »

Sejf gabinetowy Laser Line TG-3SL Compact/S2 Od zawsze przechowuje się cenne przedmioty w sejfach czy bezpiecznych pokojach. W ostatnich dziesięcioleciach pojawiła się potrzeba zabezpieczania dokumentów i nośników informacji, na przykład serwerów, czy twardych dysków. Często dane tego rodzaju, są cenniejsze, niż gotówka. Jeszcze inną kategorię przedmiotów, które wymagają zabezpieczenia stanowi broń. Tę chroni się przed dostępem dzieci i osób niepożądanych przy pomocy sejfów o niskim poziomie zabezpieczeń.

czytaj całość »