Opinie o Nas

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

telefon: 801 011 963

komórki: (22) 228 21 44

Pn-Pt: 9:00-18:00

e-mail: sklep@panmajster.pl

Bestsellery

Pojemnik na odpady 120l ESE Pojemnik na odpady 120l ESE Cena:135,00 zł Cena:104,00 złPromocja


Skrzynka narzędziowa Rigid Skrzynka narzędziowa Rigid Cena:181,90 zł Cena:145,00 złPromocja

Newsletter

Newsletter

Infolinia: 801 011 963, (22) 228 21 44 / e-mail: sklep@panmajster.pl

U nas zakupy na raty. Żagiel usługi finansowe.

platnosci

Rzetelna firmaikona facebooka

Regały metalowe
157
PLN
Regał magazynowy Strong II 180x100x45 5 półek

Regał magazynowy Strong II 180x100x45 5 półek

Regał magazynowy Strong II 180x100x45  5 półek
Cena brutto: 157,00 zł
Cena netto: 127,64 zł

Kod produktu MARSG180X100X45X5

Czas realizacji 21 dni

Koszty wysyłki od 30zł

szt.
Zapytaj
  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Galeria
  • Opinie

Regał Strong II- udźwig do 300-stu kilogramów na każdą z półek to bardzo dobry wynik zasługujący na oklaski, ale to nie wszystko. Kolejne warte uwagi cechy, wyróżniające Regał Strong IIspośród innych modeli to przede wszystkim funkcjonalność i wielozadaniowość. Minimalistyczny, a przez to elegancki i pasujący do nowoczesnych wnętrz wygląd sprawia, że model ten znajdzie zastosowanie w magazynach wielu firm. Wspomniana już wcześniej duża nośność powoduje, że można go wykorzystać w trudnych, wymagających warunkach, np. w hurtowniach czy warsztatach. Duże możliwości konfiguracji (regulowane półki na kolistych wpustach) i łatwość łączenia kilku regałów w jeden powodują, że model ten sprawdzi się w magazynach akt i archiwach. Solidna i wytrzymała konstrukcja to zaleta dla każdego zastosowania. Ocynkowaną, ramę z półtora milimetrowej blachy łączą mocne kątowniki. Półkom z płyty MDF stabilności dodają stalowe poprzeczki.

 

POPRZECZKA WZMACNIAJĄCA POD KAŻDĄ PÓŁKĄ- Nogi regałów STRONG II wyprodukowaliśmy z blachy o grubości aż 1,5 mm. W regałach wspomnianej serii pod każdą z półek znajduje się jedna poprzeczka wzmacniająca, która usztywnia całą instalację oraz powoduje, że przykładowa półka wytrzyma aż 300kg obciążenia..

   
  PRZETŁOCZENIA JĘZYCZKÓW MOCUJACYCH- Półki regałów STRONG II mocowane są do nóg bez zastosowania śrub. Dzięki wprowadzeniu w ostatnim czasie przez naszą firmę unowocześnienia w postaci specjalnych kulistych przetłoczeń w „języczkach” mocujących półkę, regał po zmontowaniu jest dużo stabilniejszy od konkurencyjnych modeli!
 ŁĄCZENIE NÓG ZA POMOCĄ ŚRUB-  Nogi regałów STRONG II łączy i zarazem wzmacnia stalowy kątownik, którym skręcamy nogi za pomocą 4 śrub. Nowoczesny system montażu nóg zapewnia wolnostojącemu regałowi o wiele większą sztywność oraz stabilność niż warianty opierające się na system zaciskowy.     
OTWORY MONTAŻOWE - Specjalnie wyprofilowane dziury montażowe rozmieszczone są po dwóch stronach kątownika równo na całej długości nogi. Otwory na tylnej ściance zostały wykonane z myślą o przymocowaniu regału do ściany, zaś boczne otwory wykorzystasz do grupowego połączenia regałów ze sobą, co jeszcze bardziej zwiększy ich stabilność.
 PÓŁKI Z PŁYTY MDF - W regałach STRONG II jako wypełnienie półki zdecydowaliśmy się użyć estetyczną i wytrzymałą płytę MDF. Materiał ten jest materiałem ekologicznym, bezpiecznym dla potencjalnego użytkownika i przyjaznym dla środowiska. Powierzchnia płyty jest pozbawiona nierówności, co odróżnia ją od tanich płyt wiórowych. Wartość higieny E1.

 

Transport Gratis na wszystkie produkty!


Ceny nie do przebicia:
Znalazłeś taki sam produkt w innym sklepie w lepsze cenie? Wyślij nam szczegóły i link na adres cena@panmajster.pl - damy Ci indywidualna ofertę.

Dane techniczne

Wysokość (mm) 1800
Szerokość (mm) 1000
Głębokość (mm) 450
Półka z płyty MDF
Ilość półek 5
Nośność półki (kg) 300
Rodzaj montażu Wciskane
Wykończenie ocynk

Galeria produktu

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl