Opinie o Nas

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

telefon: 801 011 963

komórki: (22) 228 21 44

Pn-Pt: 9:00-18:00

e-mail: sklep@panmajster.pl

Newsletter

Newsletter

Infolinia: 801 011 963, (22) 228 21 44 / e-mail: sklep@panmajster.pl

U nas zakupy na raty. Żagiel usługi finansowe.

platnosci

Rzetelna firmaikona facebooka

Regały metalowe
161
PLN
Regał magazynowy Strong II 180x110x45 5 półek
Regał magazynowy Strong II 180x110x45 5 półek 2 4.5

Regał magazynowy Strong II 180x110x45 5 półek

Regał magazynowy Strong II 180x110x45  5 półek
Cena brutto: 161,00 zł
Cena netto: 130,89 zł

Kod produktu MARSG180X110X45X5

Czas realizacji 21 dni

Koszty wysyłki od 30zł

szt.
Zapytaj
  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Galeria
  • Opinie

Regał Strong II to co go cechuje to wielofunkcyjność. Regał, który dzięki nowoczesnemu, prostemu wyglądowi idealnie nadaje się do biur i gabinetów, dzięki swojej wytrzymałości może również sprawdzić się w magazynie lub hurtowni. Zakup tego produktu może okazać dobrze przemyślaną inwestycją. Przy przebranżowaniu firmy części wyposażenie nie będzie trzeba kupować ani sprzedawać. Również podczas wymiany mebli z części biurowej Regał Strong II może zostać ponownie użyty np. podczas archiwizacji dokumentów. Regał zbudowano z półtora milimetrowej cynkowanej blachy, połączonej kątownikami. Półki o nośności 300-stu kilogramów to połączenie płyty MDF i stalowej poprzeczki. Wpusty kuliste pozwalają dostosować wysokość półek, a specjalne otwory przygotowano z myślą o łączeniu kilku regałów w jeden.

 

POPRZECZKA WZMACNIAJĄCA POD KAŻDĄ PÓŁKĄ- Nogi regałów STRONG II wyprodukowaliśmy z blachy o grubości aż 1,5 mm. W regałach wspomnianej serii pod każdą z półek znajduje się jedna poprzeczka wzmacniająca, która usztywnia całą instalację oraz powoduje, że przykładowa półka wytrzyma aż 300kg obciążenia..

   
  PRZETŁOCZENIA JĘZYCZKÓW MOCUJACYCH- Półki regałów STRONG II mocowane są do nóg bez zastosowania śrub. Dzięki wprowadzeniu w ostatnim czasie przez naszą firmę unowocześnienia w postaci specjalnych kulistych przetłoczeń w „języczkach” mocujących półkę, regał po zmontowaniu jest dużo stabilniejszy od konkurencyjnych modeli!
 ŁĄCZENIE NÓG ZA POMOCĄ ŚRUB-  Nogi regałów STRONG II łączy i zarazem wzmacnia stalowy kątownik, którym skręcamy nogi za pomocą 4 śrub. Nowoczesny system montażu nóg zapewnia wolnostojącemu regałowi o wiele większą sztywność oraz stabilność niż warianty opierające się na system zaciskowy.     
OTWORY MONTAŻOWE - Specjalnie wyprofilowane dziury montażowe rozmieszczone są po dwóch stronach kątownika równo na całej długości nogi. Otwory na tylnej ściance zostały wykonane z myślą o przymocowaniu regału do ściany, zaś boczne otwory wykorzystasz do grupowego połączenia regałów ze sobą, co jeszcze bardziej zwiększy ich stabilność.
 PÓŁKI Z PŁYTY MDF - W regałach STRONG II jako wypełnienie półki zdecydowaliśmy się użyć estetyczną i wytrzymałą płytę MDF. Materiał ten jest materiałem ekologicznym, bezpiecznym dla potencjalnego użytkownika i przyjaznym dla środowiska. Powierzchnia płyty jest pozbawiona nierówności, co odróżnia ją od tanich płyt wiórowych. Wartość higieny E1.

Transport Gratis na wszystkie produkty!


Ceny nie do przebicia:
Znalazłeś taki sam produkt w innym sklepie w lepsze cenie? Wyślij nam szczegóły i link na adres cena@panmajster.pl - damy Ci indywidualna ofertę.

Dane techniczne

Wysokość (mm) 1800
Szerokość (mm) 1100
Głębokość (mm) 450
Półka z płyty MDF
Ilość półek 5
Rodzaj montażu Wciskane
Materiał ocynk

Galeria produktu

Opinie o produkcie (2)

Andrzej Jurtczak
2 września 2016

Jesteśmy bardzo zadowoleni z dokonanego zakupu, regały są solidnie wykonanie,no i cena jest bardzo korzystna. Pozdrawiamy i polecamy.


Joanna Wiśniewska
2 września 2016

Solidnie wykonany, przystępna cena


Sklep jest w trybie podglądu