Opinie o Nas

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

telefon: 801 011 963

komórki: (22) 228 21 44

Pn-Pt: 9:00-18:00

e-mail: sklep@panmajster.pl

Bestsellery

Pojemnik na odpady 120l ESE Pojemnik na odpady 120l ESE Cena:135,00 zł Cena:104,00 złPromocja


Skrzynka narzędziowa Rigid Skrzynka narzędziowa Rigid Cena:181,90 zł Cena:145,00 złPromocja

Newsletter

Newsletter

Infolinia: 801 011 963, (22) 228 21 44 / e-mail: sklep@panmajster.pl

U nas zakupy na raty. Żagiel usługi finansowe.

platnosci

Rzetelna firmaikona facebooka

Regały metalowe
173
PLN
Regał magazynowy Strong II 200x100x45 5 półek

Regał magazynowy Strong II 200x100x45 5 półek

Regał magazynowy Strong II 200x100x45  5 półek
Cena brutto: 173,00 zł
Cena netto: 140,65 zł

Kod produktu MARSG200X100X45X5

Czas realizacji 21 dni

Koszty wysyłki od 30zł

szt.
Zapytaj
  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Galeria
  • Opinie

Regał Strong II to produkt, którego zastosowanie znacznie wykracza poza możliwości zwykłych regałów. Każda z półek udźwignie ciężar wynoszący nawet 300 kg. Zapewnia to wyposażenie ich w poprzeczki wzmacniające. Regał posiada specjalne otwory montażowe. Za ich sprawą może stać się częścią większej całości, która idealnie sprawdzi się w ogromnych magazynach, czy hurtowniach. Otwory mają jeszcze jeden atut – dają możliwość przymocowania regału do ściany, a połączenie nóg za pomocą kulistych wpustów umożliwia regulację wysokości półek. Wykonanie nóg z blachy o grubości 1,5 mm oraz wzmocnienie ich stalowymi kątownikami czynią Regał Strong II stabilnym oraz odpornym na deformację. Swój nienaganny wygląd regał zawdzięcza płytom MDF, z których wykonano półki oraz ocynkowanej ramie. Tak wykonana konstrukcja może zostać wykorzystana jako szafa na akta, czy dokumenty w biurach, bez obawy o nadanie pomieszczeniu surowego charakteru. Regał Strong II jest sprzętem, który świetnie nadaje się do wykorzystania w magazynach, hurtowniach, czy sklepach.

 

POPRZECZKA WZMACNIAJĄCA POD KAŻDĄ PÓŁKĄ- Nogi regałów STRONG II wyprodukowaliśmy z blachy o grubości aż 1,5 mm. W regałach wspomnianej serii pod każdą z półek znajduje się jedna poprzeczka wzmacniająca, która usztywnia całą instalację oraz powoduje, że przykładowa półka wytrzyma aż 300kg obciążenia..

   
  PRZETŁOCZENIA JĘZYCZKÓW MOCUJACYCH- Półki regałów STRONG II mocowane są do nóg bez zastosowania śrub. Dzięki wprowadzeniu w ostatnim czasie przez naszą firmę unowocześnienia w postaci specjalnych kulistych przetłoczeń w „języczkach” mocujących półkę, regał po zmontowaniu jest dużo stabilniejszy od konkurencyjnych modeli!
 ŁĄCZENIE NÓG ZA POMOCĄ ŚRUB-  Nogi regałów STRONG II łączy i zarazem wzmacnia stalowy kątownik, którym skręcamy nogi za pomocą 4 śrub. Nowoczesny system montażu nóg zapewnia wolnostojącemu regałowi o wiele większą sztywność oraz stabilność niż warianty opierające się na system zaciskowy.     
OTWORY MONTAŻOWE - Specjalnie wyprofilowane dziury montażowe rozmieszczone są po dwóch stronach kątownika równo na całej długości nogi. Otwory na tylnej ściance zostały wykonane z myślą o przymocowaniu regału do ściany, zaś boczne otwory wykorzystasz do grupowego połączenia regałów ze sobą, co jeszcze bardziej zwiększy ich stabilność.
 PÓŁKI Z PŁYTY MDF - W regałach STRONG II jako wypełnienie półki zdecydowaliśmy się użyć estetyczną i wytrzymałą płytę MDF. Materiał ten jest materiałem ekologicznym, bezpiecznym dla potencjalnego użytkownika i przyjaznym dla środowiska. Powierzchnia płyty jest pozbawiona nierówności, co odróżnia ją od tanich płyt wiórowych. Wartość higieny E1.

Transport Gratis na wszystkie produkty!


Ceny nie do przebicia:
Znalazłeś taki sam produkt w innym sklepie w lepsze cenie? Wyślij nam szczegóły i link na adres cena@panmajster.pl - damy Ci indywidualna ofertę.

Dane techniczne

Wysokość (mm) 2000
Szerokość (mm) 1000
Głębokość (mm) 450
Półka z płyty MDF
Ilość półek 5
Nośność półki (kg) 300
Rodzaj montażu Wciskane
Wykończenie ocynk

Galeria produktu

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl