Opinie o Nas

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

telefon: 801 011 963

komórki: (22) 228 21 44

Pn-Pt: 9:00-18:00

e-mail: sklep@panmajster.pl

Bestsellery

Pojemnik na odpady 120l ESE Pojemnik na odpady 120l ESE Cena:135,00 zł Cena:104,00 złPromocja


Skrzynka narzędziowa Rigid Skrzynka narzędziowa Rigid Cena:181,90 zł Cena:145,00 złPromocja

Newsletter

Newsletter

Infolinia: 801 011 963, (22) 228 21 44 / e-mail: sklep@panmajster.pl

U nas zakupy na raty. Żagiel usługi finansowe.

platnosci

Rzetelna firmaikona facebooka

Regały metalowe
176
PLN
Regał magazynowy Strong II 200x100x50 5 półek

Regał magazynowy Strong II 200x100x50 5 półek

Regał magazynowy Strong II 200x100x50  5 półek
Cena brutto: 176,00 zł
Cena netto: 143,09 zł

Kod produktu MARSG200X100X50X5

Czas realizacji 21 dni

Koszty wysyłki od 30zł

szt.
Zapytaj
  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Galeria
  • Opinie

Regał Strong II jest wielofunkcyjną konstrukcją, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego Klienta. Półki wykonano z wysokiej jakości płyty MDF, która w połączeniu z ocynkowaną ramą nadaje całości eleganckiego charakteru. Każda półka stworzona jest tak, by utrzymać na sobie zawartość wynoszącą nawet 300 kg. Jest to możliwe dzięki wyposażeniu każdej z nich w poprzeczki wzmacniające. Wytrzymałość produktu dodatkowo zwiększa konstrukcja nóg, oparta na blasze o grubości 1,5 mm oraz stalowych kątowników przytwierdzanych śrubami. Z kolei kuliste wpusty łączące półki z nogami zapewniają konstrukcji stabilność oraz umożliwiają regulację wysokości regałów. Co więcej Regał Strong II można wykorzystać nie tylko jako pojedynczy obiekt. Specjalnie przygotowane otwory montażowe pozwalają na połączenie kilku regałów w jednolity, estetycznie prezentujący się szereg. Znacząco zwiększa to możliwości jego wykorzystania. Regał Strong II to produkt, który spełni swoją funkcję w przestrzeni biurowej, nie wprowadzając do niej surowego nastroju. Perfekcyjnie sprawdzi się również w ogromnych magazynach, archiwach, czy hurtowniach.

 

POPRZECZKA WZMACNIAJĄCA POD KAŻDĄ PÓŁKĄ- Nogi regałów STRONG II wyprodukowaliśmy z blachy o grubości aż 1,5 mm. W regałach wspomnianej serii pod każdą z półek znajduje się jedna poprzeczka wzmacniająca, która usztywnia całą instalację oraz powoduje, że przykładowa półka wytrzyma aż 300kg obciążenia..

   
  PRZETŁOCZENIA JĘZYCZKÓW MOCUJACYCH- Półki regałów STRONG II mocowane są do nóg bez zastosowania śrub. Dzięki wprowadzeniu w ostatnim czasie przez naszą firmę unowocześnienia w postaci specjalnych kulistych przetłoczeń w „języczkach” mocujących półkę, regał po zmontowaniu jest dużo stabilniejszy od konkurencyjnych modeli!
 ŁĄCZENIE NÓG ZA POMOCĄ ŚRUB-  Nogi regałów STRONG II łączy i zarazem wzmacnia stalowy kątownik, którym skręcamy nogi za pomocą 4 śrub. Nowoczesny system montażu nóg zapewnia wolnostojącemu regałowi o wiele większą sztywność oraz stabilność niż warianty opierające się na system zaciskowy.     
OTWORY MONTAŻOWE - Specjalnie wyprofilowane dziury montażowe rozmieszczone są po dwóch stronach kątownika równo na całej długości nogi. Otwory na tylnej ściance zostały wykonane z myślą o przymocowaniu regału do ściany, zaś boczne otwory wykorzystasz do grupowego połączenia regałów ze sobą, co jeszcze bardziej zwiększy ich stabilność.
 PÓŁKI Z PŁYTY MDF - W regałach STRONG II jako wypełnienie półki zdecydowaliśmy się użyć estetyczną i wytrzymałą płytę MDF. Materiał ten jest materiałem ekologicznym, bezpiecznym dla potencjalnego użytkownika i przyjaznym dla środowiska. Powierzchnia płyty jest pozbawiona nierówności, co odróżnia ją od tanich płyt wiórowych. Wartość higieny E1.

Transport Gratis na wszystkie produkty!


Ceny nie do przebicia:
Znalazłeś taki sam produkt w innym sklepie w lepsze cenie? Wyślij nam szczegóły i link na adres cena@panmajster.pl - damy Ci indywidualna ofertę.

Dane techniczne

Wysokość (mm) 2000
Szerokość (mm) 1000
Głębokość (mm) 500
Półka z płyty MDF
Ilość półek 5
Nośność półki (kg) 300
Rodzaj montażu Wciskane
Wykończenie ocynk

Galeria produktu

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl