Opinie o Nas

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

telefon: 801 011 963

komórki: (22) 228 21 44

Pn-Pt: 9:00-18:00

e-mail: sklep@panmajster.pl

Bestsellery

Pojemnik na odpady 120l ESE Pojemnik na odpady 120l ESE Cena:135,00 zł Cena:104,00 złPromocja


Skrzynka narzędziowa Rigid Skrzynka narzędziowa Rigid Cena:181,90 zł Cena:145,00 złPromocja

Newsletter

Newsletter

Infolinia: 801 011 963, (22) 228 21 44 / e-mail: sklep@panmajster.pl

U nas zakupy na raty. Żagiel usługi finansowe.

platnosci

Rzetelna firmaikona facebooka

Regały metalowe
177
PLN
Regał magazynowy Strong II 200x110x45 5 półek

Regał magazynowy Strong II 200x110x45 5 półek

Regał magazynowy Strong II 200x110x45  5 półek
Cena brutto: 177,00 zł
Cena netto: 143,90 zł

Kod produktu MARSG200X110X45X5

Czas realizacji 21 dni

Koszty wysyłki od 30zł

szt.
Zapytaj
  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Galeria
  • Opinie

Regał Strong II przystosowany jest do radzenia sobie z bardzo dużymi ciężarami. Jego nogi wykonano z blachy, której grubość wynosi 1,5 mm. Dodatkowo zostały one wzmocnione stalowymi kątownikami. Każdą z półek wyposażono w poprzeczkę wzmacniającą. Dzięki temupojedyncza półka przystosowana jest do utrzymania 300 kilogramowego ciężaru. Półki i nogi połączone są ze sobą za pomocą kulistych wpustów. Zapewniają one stabilność konstrukcji. Jednocześnie dają możliwość regulacji wysokości regałów. Płyta MDF, z której wykonane są półki wraz z ocynkowaną ramą konstrukcji, nadają całość uroku i estetycznego wyglądu. Sprawia to, że Regał Strong IImoże być wykorzystany w biurach, jako szafa na firmowe dokumenty. Dzięki otworom montażowym istnieje możliwość przymocowania konstrukcji do ściany. Ponadto dzięki nim regały przystosowane są do tworzenia nieskończenie długich szeregów. To rozwiązanie powoduje, że Regał Strong II spełni swoją funkcję również w ogromnych magazynach, czy hurtowniach.

 

POPRZECZKA WZMACNIAJĄCA POD KAŻDĄ PÓŁKĄ- Nogi regałów STRONG II wyprodukowaliśmy z blachy o grubości aż 1,5 mm. W regałach wspomnianej serii pod każdą z półek znajduje się jedna poprzeczka wzmacniająca, która usztywnia całą instalację oraz powoduje, że przykładowa półka wytrzyma aż 300kg obciążenia..

   
  PRZETŁOCZENIA JĘZYCZKÓW MOCUJACYCH- Półki regałów STRONG II mocowane są do nóg bez zastosowania śrub. Dzięki wprowadzeniu w ostatnim czasie przez naszą firmę unowocześnienia w postaci specjalnych kulistych przetłoczeń w „języczkach” mocujących półkę, regał po zmontowaniu jest dużo stabilniejszy od konkurencyjnych modeli!
 ŁĄCZENIE NÓG ZA POMOCĄ ŚRUB-  Nogi regałów STRONG II łączy i zarazem wzmacnia stalowy kątownik, którym skręcamy nogi za pomocą 4 śrub. Nowoczesny system montażu nóg zapewnia wolnostojącemu regałowi o wiele większą sztywność oraz stabilność niż warianty opierające się na system zaciskowy.     
OTWORY MONTAŻOWE - Specjalnie wyprofilowane dziury montażowe rozmieszczone są po dwóch stronach kątownika równo na całej długości nogi. Otwory na tylnej ściance zostały wykonane z myślą o przymocowaniu regału do ściany, zaś boczne otwory wykorzystasz do grupowego połączenia regałów ze sobą, co jeszcze bardziej zwiększy ich stabilność.
 PÓŁKI Z PŁYTY MDF - W regałach STRONG II jako wypełnienie półki zdecydowaliśmy się użyć estetyczną i wytrzymałą płytę MDF. Materiał ten jest materiałem ekologicznym, bezpiecznym dla potencjalnego użytkownika i przyjaznym dla środowiska. Powierzchnia płyty jest pozbawiona nierówności, co odróżnia ją od tanich płyt wiórowych. Wartość higieny E1.

Transport Gratis na wszystkie produkty!


Ceny nie do przebicia:
Znalazłeś taki sam produkt w innym sklepie w lepsze cenie? Wyślij nam szczegóły i link na adres cena@panmajster.pl - damy Ci indywidualna ofertę.

Dane techniczne

Wysokość (mm) 2000
Szerokość (mm) 1100
Głębokość (mm) 450
Półka z płyty MDF
Ilość półek 5
Rodzaj montażu Wciskane
Wykończenie ocynk

Galeria produktu

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl